O nas

MarzenaKocham konie … a nazywam się Marzena Fröhlich. W tym roku (2014) założyłam Klub Jeździecki Tiara na bazie Stadniny koni w Stanowicach koło Rybnika, który prowadzę wraz z Adamem (na zdjęciu powyżej na naszych wspaniałych koniach: (imię i (imię). Stanowice położone są pięknym, zielonym zakątku Śląska, z lasami i łąkami, z miejscem, gdzie na padoku można nieźle pohasać. Mieszkają tu, jak wiadomo wspaniali ludzie, pracowici i kochający przyrodę. Mieszkają tu także ich wspaniałe dzieci, które coraz częściej zaglądają do nas.

Moja starsza córeczka – Ania kocha konie, sama już dosiada kucyka i radzi sobie z nim doskonale. Zna imię każdego konia w stadninie. Najbardziej kocha Lawendę i swojego kucyka. Druga córeczka – Magda dorasta w atmosferze miłości do koni i jak tylko je widzi już się do nich wyrywa. Wraz z moim partnerem życiowym hodujemy konie wyjątkowe i oddajemy się tej pasji bez reszty.

Jestem absolwentką:

Czy się zajmujemy w Klubie Jeździeckim Tiara?

• prowadzimy naukę jazdy konnej dla dzieci, młodzieży i dorosłych,
  • prowadzimy jazdy indywidualne i w terenie
  • oferujemy pensjonat dla koni,
  • prowadzimy kursy i szkolenia.

Mamy specjalną ofertę dla szkół i przedszkoli.